Kurz Latte art

Tento kurz je vhodný pro ty z Vás, kteří již absolvovali Základní baristický kurz, Workshop domácí přípravy cappuccina, nebo se přípravě kávy věnují již delší dobu a chtějí se zdokonalit v technice Latte artu.

Na kurzu se neprobírá teorie, nebudeme Vás učit nastavovat mlýnek ani správnou přípravu espressa. Těmto tématům se věnuje náš Základní baristický kurz.

Naučíme Vás, jak správně šlehat mléko, správnou techniku nalévání našlehaného mléka a malování základních vzorů do cappuccina. Budete tedy připravovat jedno cappuccino za druhým. Naučíme Vás obrázky jako je srdíčko, rozeta, tulipán a ukážeme si, jak se dále zdokonalovat a navazovat na tyto základy v případě složitějších obrázků.


Kurz je určen pro 2 - 4 osoby, trvá 5 hod - od 10 do 16 hod s hodinovou pauzou na oběd. Čas ukončení kurzu se může měnit v závislosti na počtu účastníků.

Kurz je limitován počtem 4 účastníků. Minimální počet účastníků jsou 2 osoby.

V našem školicím centru budete pracovat s kávovary a mlýnky značky Victoria Arduino. Značka Victoria Arduino doprovází největší světové baristické soutěže. 

V ceně je zahrnut veškerý materiál, zapůjčení baristické zástěry a zápisových archů.

Po absolvování kurzu získáte certifikát.

Cena kurzu je 3.990,- na osobu. 

Pro přihlášení do kurzu stačí vyplnit přihlašovací formulář níže nebo zaslat závaznou objednávku na e-mail kurzy@penerini.cz. Po potvrzení z naší strany bude Vaše účast považována za závaznou a obdržíte e-mail s dodatečnými informacemi.


V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na e-mail: kurzy@penerini.cz nebo telefonicky na číslo +420 602 711 722.


Kurz může být také skvělým dárkem pro Vaše blízké. Dárkové poukazy na naše kurzy mají platnost půl roku a obdarovaný si sám vybere termín, který mu bude vyhovovat. Všechny naše dárkové poukazy můžete zakoupit na našem e-shopu, nebo osobně na prodejně v Brně.


Přihlašovací formulář:

Termíny vypisujeme vždy přibližně měsíc dopředu.
Vytvořením rezervace souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.


Latte art:

24. 10. 2023 - 10:00 - 16:00

23. 11. 2023 - 10:00 - 16:00

↓ Registrujte se na kurz pomocí kalendáře RESERVIO, který naleznete pod termíny! ↓ 


Fotogalerie