Týden kávy

30. 9. - 4. 10. 2019

Pojďte s nám oslavit mezinárodní den kávy! A budeme slavit celý týden! Jako každý rok se s velkou radostí zapojujeme do Týdne kávy, jehož snaha o kávovou osvětu je nám velmi blízká. Připravili jsem si proto několik akcí, v rámci kterých Vám ukážeme, jak kávu ochutnáváme a nakupujeme, jak kávu pražíme i to, jak jednoduché je si skvělý šálek kávy připravit doma.


Program:

V pondělí 30. 9. začneme ochutnávkou kávy - Cuppingem. V rámci cuppingu ochutnáte všechny naše kávy a otestujete své senzorické schopnosti. Cupping je určen i úplným začátečníkům, vše Vám předem ukážeme a vysvětlíme. Zároveň si povíme něco málo o pěstování kávy a její cestě k nám do pražírny. Cupping bude zpoplatněn částkou 200 Kč a začne v  18 hod. Počet míst je omezen, proto doporučujeme rezervovat si místo přes registrační formulář zde.

Zároveň budou naše baristky připravovat espresso před prodejnou po celý den zdarma. 


Úterý 1. 10. bude patřit irské kávě. Přijďte se k nám na prodejnu zahřát v sychravém podzimním počasí! 


Ve středu 2. 10. budete mít jedinečnou možnost nakouknout do naší pražírny. Ukázky pražení budou zdarma a proběhnou během dne hned tři krát: v 10, 13 a 16 h. Každá ukázka je omezena kapacitou max. 6 osob, proto neváhejte a rezervujte si své místo zde.


Ve čtvrtek 3. 10. se trochu vyřádíme a budeme pro Vás na prodejně připravovat barevná cappuccina. 

 

Pátek 4. 10. si zpříjemníme cappuccinem s vaječným koňakem.