Cupping a promítání s Coffea

30. 11. 

Konečně jsme se dočkali a naše bombastická Rwanda Fugi je tu! Pro nás to byla láska na první ochutnání, není to totiž jen tak ledajaká káva. Proto jsme si pro Vás připravili cupping a promítání, které povedou pánové ze společnosti Coffea Věnují se dovozu zeleného zrna a právě díky nim jsme se k této skvělé kávě dostali. Nejde jim však pouze o výjimečnou chuť, ale také o životní podmínky těch, kdo kávu produkují. Proto své dodavatele pravidelně navštěvují a své kávy znají do posledního detailu.

Během promítání uvidíte nespočet fotografií z plantáží, které navštívili a dozvíte se mnoho o pěstování kávy nejen ve Rwandě, ale třeba i v Ugandě. Promítání zakončíme cuppingem, kdy budete mít možnost ochutnat pět káv z nabídky Coffea, o kterých bude během večera řeč, a pět káv z naší aktuální nabídky, včetně Rwandy Fugi.

A co je na Rwandě Fugi tak speciálního? To si necháme ještě chvíli pro sebe. Prozradíme jen, že se jedná o malý experiment, který v Brně jen tak neochutnáte! Pozvěte rodinu a přátele a přijďte s námi strávit příjemný podvečer. A máme pro Vás připravený i malý dáreček!


Cupping s promítáním se bude konat v našem Kávovém školícím centru Penerini coffee na adrese Poděbradova 6, Brno - Královo pole v sobotu, 30. 11. 2019 od 15 do 17 hod.

Cupping s promítáním je zpoplatněn částkou 300 Kč na osobu. Údaje k platbě Vám zašleme na e-mail po vyplnění registračního formuláře níže. Kapacita obou termínů je omezena, proto s registrací neváhejte.
Na tuto akci lze využít dárkový poukaz na Cupping + doplatek 100 Kč splatný na místě.


V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na e-mail: kurzy@penerini.cz nebo telefonicky na číslo +420 728 244 170 .


Registrační formulář

Neobdržíte-li potvrzení rezervace na Váš e-mail do druhého pracovního dne, zkontrolujte prosím složku 'spam'.