Cupping - degustace káv

Máte rádi kávu, ale nejste si jisti, která vám chutná nejvíce? Pak je cupping aneb degustace káv pro vás to nejlepší řešení!

Ať už jste zkušený barista, nebo svět kávy teprve začínáte objevovat, cupping je ideální příležitost pro trénování chuťových pohárků, neboli senzoriky. A co to cupping vlastně je?

Jde v podstatě o kávový ekvivalent degustace vína. Do cuppingových misek si nachystáme několik vzorků kávy a budeme zkoumat jejich aroma i chuť. Jde o metodu používanou profesionály po celém světe a zároveň o metodu natolik jednoduchou, že ji zvládne úplně každý. Naši baristé Vás cuppingem provedou krok po kroku, vše Vám vysvětlí a upozorní Vás na rozdíly mezi jednotlivými kávami. Ochutnáte celou naši aktuální produkci a navíc se dozvíte i něco o cestě kávy z plantáže až do Vašeho šálku.

Cupping rádi připravíme i individuálně pro Vás a Vaše přátele či kolegy v rámci teambuildingu.

V ceně je zahrnutý veškerý spotřebovaný materiál a zápisové archy.

Kapacita cuppingu je omezena. Své místo si můžete rezervovat pomocí registračního formuláře níže. 

Cena 299 Kč / osoba.

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na e-mail: kurzy@penerini.cz nebo telefonicky na číslo +420 602 711 722. 


Kurz může být také skvělým dárkem pro Vaše blízké. Dárkové poukazy na naše kurzy mají platnost půl roku a obdarovaný si sám vybere termín, který mu bude vyhovovat. Všechny naše dárkové poukazy můžete zakoupit na našem e-shopu, nebo osobně na prodejně v Brně.


Registrační formulář

Termíny vypisujeme vždy přibližně měsíc dopředu.
Vytvořením rezervace souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.


Cupping:

20.09. 2023 - 17:00 - 19:00

4. 10. 2023 od 16 hod - registrace ZDE

↓ Registrujte se na kurz pomocí kalendáře RESERVIO, který naleznete pod termíny! ↓